Parafia Trzebież

Duszpasterze

16 wrz 2010. Autor: admin
  • ks. prob. Mieczysław Mroczkowski 1946 – 1948
  • ks. prob. Józef Kępka 1948 – 1951
  • ks. prob. Paweł Karhanek 1951 – 1954
  • ks. prob. Józef Król 1954 – 1956
  • ks. prob. Jan Abramski 1956 – 1960
  • ks. prob. Stanisław Pecnik 1960 – 1968
  • ks. prob. Bronisław Janowski 1968 – 1980
  • ks. prob. kan. dr Marian Wittlieb 1980 – 1989
  • ks. Janusz Śnieżyk
  • ks. Józef Czujko
  • ks. Ryszard Rozdeba
  • ks. Krzysztof Jęczmionka
  • ks. prob. Tadeusz Walczyk 1989 – 1994
  • ks. prob. dr płk Franciszek Kamiński 1994 – 2002
  • ks. prob. mgr Mieczysław Wdowiak 28.08.2002 – obecnie

Komentowanie zabronione.