Parafia Trzebież

Rekolekcje Wielkopostne 17.03-20. 03. 2019 r.

21 Mar 2019. Autor: BES

W dniach od 17.03 – 20.03.2019 w naszej  parafii przeżywaliśmy Rekolekcje Wielkopostne. Prowadził je Ks. Mirosław Lech.  Rekolekcje nosiły tytuł „Jestem Bożym ołówkiem”. Hasło nawiązywało do słów Matki Teresy z Kalkuty, która mówiła o sobie, że jest „małym ołówkiem w ręku Boga”, ołówkiem , którym Bóg pisze jej dzieło. Podczas tych kilku dni odnawialiśmy i umacnialiśmy naszą wiarę, aby przygotować się duchowo na Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Nauki rekolekcyjne cieszyły się dużym zainteresowaniem ze względu na bardzo piękny i przystępny język ojca Rekolekcjonisty, nie rzadko okraszany przykładami zaczerpniętymi z osobistego życia.

Księdzu Mirosławowi dziękujemy za trud głoszenia nauk rekolekcyjnych i życzymy wielu łask Bożych.

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze (0) »

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze są moderowane. Jeżeli Twój nie pojawi się od razu, nie wysyłaj go ponownie.