Parafia Trzebież

II Wkrzańska Droga Krzyżowa

11 Mar 2018. Autor: BES

Zbiórka 23 marca / nie jak wcześniej ogłaszano 16 marca / o godzinie 19.00 przy figurce Matki Bożej Królowej Puszczy Wkrzańskiej przy dawnym nadleśnictwie w Trzebieży. Dystans około 16 km, zakończenie Mszą św. w kaplicy w Karsznie. Idziemy niezależnie od warunków atmosferycznych. Nie prowadzimy formalnych zapisów, nie ubezpieczamy przemarszu, każdy idzie na własną odpowiedzialność. Konieczna jest odzież turystyczna, wygodne obuwie, latarka-najlepiej tzw. czołówka, telefon. W miarę możliwości kamizelka odblaskowa. W połowie drogi przewidziano krótki postój, można zabrać coś do zjedzenia, termos z kawą/herbatą. Idziemy w ciszy i skupieniu, razem, bez forsowania tępa. Na powrót do Trzebieży zarezerwowano i opłacono bus- Ever Trans. Proszę wziąć ewentualnie pieniążki na ,,zrzutkę”.
W razie pytań proszę dzwonić 606 112 727

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze (0) »

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze są moderowane. Jeżeli Twój nie pojawi się od razu, nie wysyłaj go ponownie.