Parafia Trzebież

Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

9 Lip 2012. Autor: BES

W Trzebieży uroczystość zakończenia roku szkolnego, tradycyjnie rozpoczęła się Mszą Świętą, w czasie której dziękowaliśmy Bogu, za łaski otrzymane  w minionym roku szkolnym i prosiliśmy o opiekę Bożą na czas zbliżających się wakacji. W sposób szczególny modliliśmy się za naszą Panią Dyrektor – Halinę Żółtowską w związku z jej odejściem na emeryturę. Następnie uczniowie, kadra pedagogiczna oraz rodzice uczestniczyli w apelach, podczas których rozdawano świadectwa i wręczano nagrody dla uczniów.

Wszystkim   nauczycielom i uczniom życzymy wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji, oraz szczęśliwego powrotu do szkoły.

Kategorie: Bez kategorii | Komentarze (0) »

Zostaw komentarz

Uwaga: komentarze są moderowane. Jeżeli Twój nie pojawi się od razu, nie wysyłaj go ponownie.